Antalya’da skandal olay: Muhtarlıktan istediği parayı alamayınca duvara tuvaletini yaptı

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde, uyuşturucu unsurun tesirinde olduğu belirtilen B.G., istediği parayı muhtar 59 yaşındaki Muazzez Kaval‘dan almayınca sonlanıp, duvara tuvaletini yaptı. Saksıları kıran, ortaya giren bayanın koluna vurup, yaralayan B.G., biber gazıyla etkisiz hale getirilip, gözaltına alındı.

Olay, öğlen saatlerinde Muratpaşa ilçesi Meltem Mahallesi Muhtarlığı’nda meydana geldi. Teze nazaran, kullandığı uyuşturucu unsurun tesirinde olan B.G., mahalle muhtarı Muazzez Kaval’dan para istedi. Yanında para olmadığını belirten Kaval, daha sonra verebileceğini söyledi.

Dışarı çıkan B.G. ise muhtarlığın duvarına tuvaletini yaptı. Tekrar içeri giren B.G.’yi uyaran Kaval, kameraların kayıtta olduğunu belirtti. Kaval’ın bu kelamına sonlanan B.G., muhtarlık önündeki çiçek saksılarını devirip, sandalyeleri fırlattı. Daha sonra bayrakların takılı olduğu ipleri koparan B.G, yere attı. B.G., kendisini sakinleştirmeye çalışan Sunay Yiğit isimli bayanın da koluna vurdu.

POLİS ARACINI TEKMELEDİ

Çevredekilerin ihbarıyla adrese polis takımları sevk edildi. Kısa müddette muhtarlığa gelen takımlar, biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdikleri B.G.’yi gözaltına aldı. Grup aracını da tekmeleyen B.G., polis merkezine götürüldü.

Gözyaşı döken muhtar Muazzez Kaval, şikayetçi olduğunu belirterek, “Kendisi mahallenin çocuğu. Para istedi. Üzerimde para olmadığı için ‘Yok’ dedim. Gidip, muhtarlığın duvarına çişini yaptı. Ben de kameraların kayıtta olduğunu söyledim sonra her yeri dağıtıp, muhtarlığa ziyan verdi” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.