AUZEF imtihan sonuçları açıklandı! AUZEF bütünleme imtihanları ne vakit?

İstanbul üniversitesi AUZEF 2021-2022 Eğitim-Öğretim bahar periyodu final imtihanlarının sonuçları okulun öğrenci bilgi sisteminden yayımlandı. Bütünleme imtihanının soru ve yanıt anahtarları da tekrar birebir sistem üzerinden öğrencilerin erişimine açıldı. İmtihan sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler https://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresine giderek AKSİS giriş ekranına ulaşabilir. Kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yaptığınızda panel üzerinden imtihan sonuçlarına ulaşabilirsiniz. sonuçlarını bekliyordu. İmtihan sonuçları bugün açıklandı. İmtihan sonuçlarını merak eden öğrenciler, imtihan sonuçlarını öğrenmek için aşağıda bulunan linkten giriş yapabilir.

2022 AUZEF imtihan sonuçlarını nasıl öğrenebilirim?

İstanbul üniversitesi AUZEF 2021-2022 Eğitim-Öğretim Güz Yarıyılı Telafi imtihanlarının sonuçları okulun öğrenci bilgi sisteminden yayımlandı. Bütünleme imtihanının soru ve karşılık anahtarları da yeniden tıpkı sistem üzerinden öğrencilerin erişimine açıldı. İmtihan sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler https://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresine giderek AKSİS giriş ekranına ulaşabilir. Kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yaptığınızda panel üzerinden imtihan sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

AUZEF BÜTÜNLEME İMTİHANLARI NE VAKİT?

AUZEF bütünleme imtihanları 02 – 03 Temmuz 2022’da gerçekleşecek. Mezuniyet üç ders imtihanları ise 24 Temmuz 2022’de yapılacak.

AUZEF BÜTÜNLEME İMTİHAN MERKEZİ TERCİHİ NE VAKİT?

İstanbul Üniversitesi AUZEF’ten Bütünleme imtihanı ile ilgili yapılanduyuru şu biçimde:

“Değerli Öğrencilerimiz,

2021-2022 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı Telafi İmtihanı (Bütünleme) için imtihan merkezi tercihinizi 13 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar https://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.”