Bu Fotoğraf 7 Saniye İçinde Kişiliğinizdeki En Büyük Kusurları Ortaya Çıkarıyor!

Çoğu insan kendindeki kusurları öğrenmek ister. Bu kusurların başında ise hayatta ilerlememesi ve hayatının bir noktasında takılıp kalması olabileceğidir. Yapılan bu optik illüzyon testi ise bu özelliğin bir beşerde mevcut olup olmadığını ortaya koymaktadır. Yapmanız gereken tek şey fotoğraftaki atı görmektir.

OPTİK İLÜZYON FOTOĞRAFINDA ATI GÖRMEYE ÇALIŞIN

Resim, yanında bir köpeği olan atlı bir adamın hoş bir manzarasıdır. Bulutlu bir gece ile görünüşte çöl manzarasındalar. Okuyucuların atın kendilerine yanlışsız mu ilerlediğini yoksa onlardan uzaklaşıp uzaklaştığını gözlemlemesi gerekir.

YAPILAN KİMİ YORUMLAR

Resme bakan birtakım kullanıcıların yorumları ise şöyle; Biri, “Sadece üzerime gelen atı görebiliyorum” yorumunu yaptı. Öbür kullanıcı, “Hayır, at bulutlara gerçek gidiyor, yani fotoğrafın içine” yorumunu yaptı. İçlerinden biri, “Atı görebiliyorum fakat ben daha çok köpeğe odaklandım, elimde değil” dedi.

OPTİK İLLÜZYON İLE ANALİZ

Optik İllüzyon Fotoğraf birinci olarak Bright Side tarafından yayınlanmıştır. Optik illüzyonlar yaratan ve insanları daha da hoş bir halde tanımlayan hoş imajları var. İşte gördüğünüz biçime nazaran çıkan yorumlar;

İLERLEYEN AT

Başına âlâ şeyler gelmesini bekleyemeyen ilerici bir insansınız. Geleceğiniz parlak ve önünüzde ve onu açık kollarla kabul ediyorsunuz. Bu cins beşerler neyle karşılaşırlarsa karşılaşsınlar hayatlarından daha memnundurlar. Onların acıyla baş etme yolu, o yere ya da duruma gelmekten kaçınmaktır. Bu beşerler kendilerini inciten bir şeyi hatırlamaktan hoşlanmazlar.

GERİYE DÖNEN AT

Geçmişe takılıp kalmış nostaljik bir beşersin. Zincirleri kırmalı ve hayatta ilerlemelisin. Bu çeşit beşerler kendilerine verilen fırsatları yalnızca tembellikleri yüzünden kaybetme eğilimindedirler. Pek çok psikiyatrist, “Seni tembelleştiriyor ve birçok kere farkına bile varamıyorsun” diyor. Hayatınızı yaşamanın en düzgün yolu, her anın tadını çıkarmak ve akışına bırakmaktır.