Büyük İyilik Jüpiter Geçişi 22 Nisan 2023’ten 20 Nisan 2024’e Kadar Koç Burcunda Jüpiter Transiti

23 Nisan 2023’te Jüpiter, Vedik ve Batı Astrolojisinde 1. Doğal Burç olan Koç Burcu’na geçecek. Jüpiter’in Koç burcunda kaldığı süre boyunca hayırsever kutsamaları, tüm hırslarınızı gerçekleştirmenize ve iyi fırsatlar bahşederek parayı, başarıyı, zenginliği ve serveti çekmenize yardımcı olabilir.

Koç burcu, Jüpiter için çok dost canlısı bir gezegen olan Mars tarafından yönetilir. Böylece Jüpiter, Koç burcunda kendini mutlu ve rahat hisseder. İnsanların yaşamlarında başarı, zenginlik, iyi şans, verimli seyahat, büyüme, mutluluk, refah ve romantizm verme ve ihsan etme gücüne sahip olacak.

Jüpiter 2023 yılı boyunca Ashwini ve Bharani takımyıldızlarında seyahat edeceği için doğruluk ve dürüstlük başarı getirecek. Jüpiter’in Ashwini Takımyıldızındaki geçişi, Ketu’nun Ashwini Takımyıldızı üzerindeki etkisi nedeniyle biraz gecikmenin ardından disiplinli bir çalışmayla başarı getirebilir.

Koç burcunda Jüpiter geçişi

Bununla birlikte, 21 Haziran 2023’ten itibaren Jüpiter’in Bharani takımyıldızından geçişi. Venüs bu Nakshatra’yı yönettiği için çoğu insanın hayatında maddi refah, kutsama, şans ve rahatlık getirebilir.

Jüpiter’in Doğal Zodyak’ın 1. Ev burcundaki Koç burcundaki geçişi, insanların ilgi odağı haline gelmelerine ve yaratıcılıklarını, sanatsal yanlarını veya gizli yeteneklerini sergilemelerine izin verebilir. 2023 yılında Jüpiter’in Koç burcundan geçişi nedeniyle bazı kişiler eğitim, spor ve eğlence alanlarında mükemmel mesleki fırsatlara ve seçeneklere sahip olabilir.

Jüpiter’in Koç burcundaki transitinin etkilerini ve sonuçlarını ve bunun 12 Zodyak burcunun tümü üzerindeki etkisini değerlendirelim.

Koç: 1. Evinizdeki Jüpiter, hayatınıza her türlü bolluk, refah, mutluluk ve iyi talihi getirebilir. Kariyer hedefleriniz ve romantik hayatınız sıralanabilir ve kolaylaşabilir.

Boğa: Jüpiter’in 12. Evinizdeki geçişi, yabancı diyarlardan kazançlı fırsatlar getirebilir. Şansınız yabancı ülkelerde parlayabilir. Bazı sağlık sorunları sizi hüsrana uğratabilir ve konforunuzu azaltabilir. Aşkta yüzünüz gülüyor evlenebilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. 

İkizler:  Jüpiter’in 11. Evinizdeki geçişi, birden fazla kaynaktan zenginlik sağlayabilir. Yeni bir arkadaşlık veya yeni bir aşk, hayatınıza mutluluk ve doyum getirebilir. Kariyeriniz 2023’te istikrarlı olacak.

Yengeç:  10. Evinizdeki Jüpiter geçişi, kariyerinizde şanslı fırsatlar getirebilir. Uzun zamandır beklediğiniz kariyerinizde büyük bir şans ve ilerleme yakalayabilirsiniz.

Aslan: 9. Evdeki Jüpiter size devlet işlerinde ve yüksek öğrenimde başarı sağlayabilir. Yabancı ülkelerden gelen eğitim ve istihdam fırsatları verimli olabilir. Yabancı temaslardan elde edilen kazançlar muhtemeldir. Aşk hayatınızda şans sizden yana iyi değerlendirin. 

Başak: Jüpiter’in 8. Evinizdeki geçişi hayatınızda ruhsal dönüşüm getirebilir. Hayırsever olabilirsiniz ve toplumda saygınız artabilir. Mali konularda da şanslı olabilirsiniz. 2023-2024, çoğu Başaklar için bir dönüşüm, değişim ve ilerleme yılı olabilir.

Terazi:  Jüpiter’in 7. Evinizdeki geçişi size evlilikten sonra büyüme ve şans verebilir. Romantik hayat tatmin edici olabilir ve iş yerinizde kazançlar ve ödüller sizi bekliyor olabilir. Kayınpeder ve eşten de mali destek ve kazançlar elde edebilirsiniz. 

Akrep:  6. Evinizdeki Jüpiter geçişi, 2023’te birçok Akrep burcu için devlet işleri edinme şansı getirebilir. Hayatınıza finansal refah getirebilir. Ancak sağlık meseleleriniz endişeye neden olabilir. Ev hayatınızda zaman zaman uyum veya huzursuzluklar yaşayabilirsiniz sıklıkla. 

Yay:  Jüpiter’in 5. Evinizdeki geçişi, hayatınıza yeni aşklar getirebilir. İdeal eşiniz veya ruh eşinizle bu dönemde tanışabilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal başarı bu dönemde mümkündür. Spor ve reklam yoluyla şöhret şansı da mümkündür.

Oğlak: Jüpiter’in 4. Evinizdeki geçişi, hayatınıza aile içi mutluluk, uyum ve finansal refah getirebilir. Konforunuz yükselebilir, hayatta lüks ve rahatlık elde edebilirsiniz. 2023-2024’te çoğu Oğlak burçları için parasal sıkıntılar sona eriyor.

Kova:  Jüpiter’in 3. Evinizdeki geçişi size medya, sosyal medya, spor ve eğlence sektörleri aracılığıyla popülerlik kazandırabilir. Bazı insanlar hobilerini başarılı bir şekilde mesleğe dönüştürebilirler. 2023-2024’te kişisel ve profesyonel hayatınızdan oldukça memnun olabilirsiniz.

Balık:  Jüpiter’in 2. Evinizdeki geçişi, genel gelirinizi ve büyümenizi artırabilir ve hayatınızda önemli başarılar ve büyük dönüşümler getirebilir. Birden fazla kaynaktan kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşkta ve dünyevi konularda şans yanınızda olacak. 2023, çoğu Balık burçları için ödüllendirici bir yıl olabilir.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir