Demet Akalın Trabzonspor için 1 gecede eşofman diktirdi!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz gün Trabzonspor’un şampiyonluk kutlaması için Trabzon Medical Park Stadı’nda sahne aldı. Bordo ve mavi bir eşofman takımı giyen Akalın’ın kıyafeti tam bir günde Tolga Çam tarafından tasarlanıp dikildi.

Trabzonspor‘un şampiyonluk kutlamasında taraftarların Demet Akalın’ın “Kulüp” parçasında coşması tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. FİFA resmi Twitter hesabından o anları paylaşmış ve Demet Akalın da bu duruma sessiz kalmayarak “Keşke çağırsaydınız canlı söylerdim” ifadelerini kullanmıştı.

Trabzonspor şampiyonluk kutlaması

Bu çağrıya sessiz kalmayan taraftarlar ve kulüp, Akalın’ın Trabzon Medical Park Stadı‘ndaki şampiyonluk kutlamasında sahne alması için harekete geçti. Heyecanla beklenen konserde taraftarlar Akalın’ın geçtiğimiz yıllarda poz verdiği Gucci marka bordo mavi eşofman takımını giymesini istedi. Ancak şarkıcı “Sponsordu, geri verdim” şeklinde konuşsa da taraftarın bu isteğini kırmadı ve bir gecede yepyeni bir tasarım diktirdi.

Demet Akalın Trabzonspor şampiyonluk kutlamasında bordo ve mavi eşofman giydi

Tolga Çam imzalı bordo ve mavi eşofman takımıyla sahne alan Akalın’ın bu kıyafetinin bir gecede tasarlanıp dikildiği öğrenildi.

Demet Akalın şampiyonluk kutlaması

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.