İkizler Burcunun Öteki Burçlarla Ahengi: İkizler Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Münasebet Özelliği

İKİZLER BURCU İÇİN GÜZEL VE YA MAKÛS EŞLEŞME KİMDİR?

İKİZLER – KOÇ İLİŞKİSİ

İkizler, siz ve Koç, ikiniz de erteleme ile gayret ettiğiniz için birbiriniz için harika bir eşleşmesiniz. Lakin dikkatli olmanız gerekebilir zira Koç sizden çok daha rekabetçi. Öte yandan, birbirinizin hudutlarını bozmazsanız bir aşk alakası başarılı olabilir.

İKİZLER – BOĞA İLİŞKİSİ

Boğa ile uyumluluk kelam konusu olduğunda, onların istikrar, topraklama ve kararlılık özelliklerini seviyorsunuz. Boğa yeterli bir kıkırdamayı takdir eder ve sen süratli ve uyanıksın. Öte yandan, Boğa, bilgiyi özümsemek için sizden biraz daha uzun sürüyor, böylelikle o vakte kadar ilerlemiş olabilirsiniz.


Boğa Burcunun Başka Burçlarla Ahengi: Boğa Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi (Tüm Burçlarla Bağ Özellikleri)

İKİZLER – İKİZLER İLİŞKİSİ

İkizler, kendinizi diğer bir İkizler ile eşleştirirseniz, yolda bol bol kahkaha olacak. Her şey hafif ve anlaşılır olduğu sürece ikiniz de mükemmel bir eşleşme olursunuz.

İKİZLER – TERAZİ İLİŞKİSİ

İkizler, en uyumlu burçlardan biri olduğunuz için Terazi ile çok yeterli geçinme talihiniz var. Siz ikiniz uzun tartışmalardan hoşlanır ve birbirinizi güldürürsünüz. Sonuç olarak, siz ve eşiniz her vakit birlikte olağanüstü vakit geçirirsiniz. Ayrıyeten, hem İkizler hem de Terazi karar vermekte ve ertelemekte zorlanırlar, fakat Terazi hiçbir şeyi bitirmezlerse kendini makus hissederken, siz onu unutmaya çalışırsınız.


Koç Burcunun Öbür Burçlarla Ahengi: Koç Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi (Tüm Burçlarla İlgi Özellikleri)

İKİZLER – AKREP İLİŞKİSİ

İkizler, Akrep ile pek ortak noktanız olmayabilir, fakat bu eninde sonunda ikinizi de cazip yapacaktır. Akrep daha gizemli olma eğilimindeyken, kim olduğun konusunda epeyce açıksın.

İKİZLER – YAY İLİŞKİSİ

İkizler, hem macerayı sevdiğiniz hem de şahane bir sohbetiniz olduğu için Yay burcuyla kısa müddette ahenk sağlayabilirsiniz. İkiniz de hayattan en âlâ formda yararlanmak isteyen özgür ruhlar olduğunuz için kısıtlanmayı takdir etmiyorsunuz. Yay ve İkizler ortasında güçlü bir entelektüel ilişki olabilir.

İKİZLER – OĞLAK İLİŞKİSİ

İkizler, olgun, kararlı ve muteber oldukları için Oğlakların etrafında bir çocuk yahut genç üzere hissedebilirsiniz. Lakin, Oğlak’tan çok daha açık yürekli ve sınırsızsınız.

İKİZLER – KOVA İLİŞKİSİ

İkizler, sonunda ruh eşinizi Kova’da bulduğunuz için sevinme vakti. İkiniz de uyanıksınız ve kıymetli mevzuları tartışmaktan ya da yalnızca tanınan kültür hakkında konuşmaktan zevk alıyorsunuz! İkiniz de diğerlerine karşı sıcak ve misafirperversiniz, ayrıyeten kendi yöntemlerinizde epeyce yaratıcısınız.

İKİZLER – BALIK İLİŞKİSİ

İkizler, hassas oldukları için Balık’a ziyan verebilirsiniz. İkiniz de açık fikirli, çok taraflı ve yaratıcı olabilirsiniz, fakat Balık’ın alışık olmadığınız pek çok duygusu vardır.