İmamoğlu’ndan ‘İstanbul Senin’ daveti: Birinci 3 ay 60 GB internet hakkınız olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı süreçleri takip etme ve WİFİ hizmetinden faydalanma imkanı sağlayan ‘İstanbul Senin’ uygulaması için bir davet da Ekrem İmamoğlu’ndan geldi. İBB Lideri İmamoğlu toplumsal medya hesabından yaptığı manzaralı paylaşımla İstanbulluları, ‘İstanbul Senin’ uygulamasını indirmeye davet etti.

Uygulamayı yakın bir vakit evvel hayata geçirdiklerini hatırlatan İmamoğlu, “İstanbul Senin uygulamasıyla aslında çok fazla şey elde edeceğiz. Yani birbirimizle çok sıkı diyalog kuracağız. Büyükşehir belediyesini, beni, her anımı ve yaptıklarımızı şeffaf bir biçimde takip edeceğiniz bir mecra olacak, konuşacağız orada sizinle, buluşacağız. Aslında bulunduğunuz mahalleye, semte dair sorular soracağız, karşılıklar alacağız” dedi.

İLK 3 AY 60 GB İNTERNET HAKKI

Uygulamayla İBB’nin sunduğu WİFİ hizmetine erişimin de kolaylaşacağına vurgu yapan İmamoğlu, şu bilgileri paylaştı: “WİFİ hizmetimiz var ve İstanbul’un 11 noktasında hizmet ediliyor. Yaklaşık 5 milyon vatandaşımız WİFİ hizmetinden faydalanıyor. İstanbul Senin üzerinden bağlanabileceksiniz WİFİ hizmetimize. Ve İstanbul Senin hizmetinden faydalanarak bağlandığınızda aslında kimi kazanımlarınız olacak. Örneğin birinci 3 ay boyunca aylık internet kullanım hakkınızda 60 GB olacak. Ayrıyeten kullanım kolaylığı sağlayacaksınız ve cep telefonu üzerinden tek bir tıkla bağlandığınızda o kimliğinizi aslında girmiş olduğunuz için direkt WİFİ hizmetinden faydalanıyor.” (HABER MERKEZİ)