Kocasıyla Mahremini İfşa Etti! Esra Ezmeci Dona Kaldı! Bakın Kocasıyla Ne Yapıyormuş?

Son vakitlerin en ünlü psikologları ortasında giren Esra Ezmeci, cinsel bağlantı ve olağan ikili ilgilerde yaşanan problemler için usuller veriyor. Kendisine gelen soruları yanıtlayarak toplumsal medya hesabından yayınlayan Ezmeci’ye bu kez cinsel çapalama metodunu deneyen bir takipçisi yazdı. İsmini vermeden yayınlayan Ezmeci, gelen soru karşısında bakın ne dedi?

ESRA EZMECİ’YE İLGİ İTİRAFI! O PROSEDÜR KULLANINCA BAKIN NE OLDU?

İlişkiler üzerine yazdığı kitaplarla Türkiye’de en çok konuşulan isimler ortasına giren Terapist ve Psikolog Esra Ezmeci, takipçilerinden gelen soruları kendi hesabından teknikler vererek yayınlıyor. Kendisine her gün binlerce DM gelen Ezmeci’ye her yaş aralığından bireyler yazıyor. Eşleri ile sorun yaşayanlar, aileleri ile sorun yaşayanlar, çocukları ile sorunlar yaşayanların genelde yazdığı Ezmeci’ye çok sayıda cinsel münasebet itirafları ve soruları da geliyor. Her paylaşımı ile toplumsal meydanın lisanından düşmeyen Ezmeci’ye bu kere verdiği yolları deneyen bir takipçisi yazdı.

CİNSEL ÇAPA YAPAN TAKİPÇSİNDEN OLAY İLETİ: YORULUYORUM

Instagram hesabı üzerinden soruları yanıtlayıp yayınlayan Ezmeci, verdiği çapalama ve tuzlama prosedürleri ile bağların düzeltilebileceğini argüman ediyor. Kitaplarında da bunlara yer veren Ezmeci, DM üzerinden de bağlantılarda sorun yaşayanlara teklifler veriyor.

Çapalama sistemi ile eşlerin cinsel bağda birbirlerine yakınlaşacağını tabir eden Ezmeci, bu her fırsatta takipçilerine anlatıyor. Çapalama usulünü deneyen bir takipçisi ise Ezmeci’ye şoke eden bir ileti attı. Bayan takipçisi, “Cinsel çapa ile 1 gecede 3 sefer bağa giriyorum eşimle. Çok yoruluyorum” bildirisini attı. Bu ileti üzerine Esra Ezmeci ise yalnızca emoji göndererek yanıt verdi.

FOX TV’DE DE PROGRAM SUNUYOR

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra FOX TV’de de gündüz nesli yayını yapan Esra Ezmeci, orada da değişik mevzuları işlemeye devam ediyor. Hayatımıza çapalama ve tuzlama formülü ile giren Esra Ezmeci, sunucu koltuğunda oturmasına karşın toplumsal medya hesabından da bu paylaşımlarına devam ediyor. Kimisi eşleri ile sıkıntılarını çözmek için yazarken, kimisi ise cinsel alaka sırasında yaşadıklarını Ezmeci’ye anlatarak yardım istiyor. Pekala siz bu tıp paylaşımların yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz?