Korona Olmasına Rağmen Karnı Burnunda Hamile Eşi Kourtney Kardashian’ı Öpen Travis Barker Topa Tutuldu

Hayatlarını adeta bir şov gibi yaşayan Kardashian ailesi, geçtiğimiz günlerde yine sıra dışı ve trajik bir olayla gündem oldu. Ailenin en büyük kız kardeşi Kourtney Kardashian ile ünlü müzisyen Travis Barker, bebeklerin cinsiyet partisinde yaptıkları öpüşme şovuyla herkesin tepkisini çekti. Neden mi? Detaylar içerikte?

Şov dünyasının en önde gelen ailelerinden biri olan Kardashian ailesini bügünlerde bebek heyecanı sarmış durumda.

Ailenin en büyük kız kardeşi Kourtney Kardashian ile ünlü müzisyen Travis Barker ilk bebeklerini kucaklarına almayı dört gözle bekliyorlar.

44 yaşındaki televizyon yıldızı Kourtney Kardashian ile 47 yaşındaki müzisyen Travis Barker’ın bebeklerinin cinsiyeti de belli olmuştu. İlk defa çocuk sahibi olacak ünlülerin bebekleri erkek olacak.

Hatta çift şaşaalı bir partide oğullarına Rocky adını koymaya karar verdiklerini bile açıklamışlardı.

Tabii bu bebek Kourtney Kardashian’ın ilk çocuğu değil. Kardashian’ın medyatik bir ünlü olan Scott Disick’ten 3 çocuğu var. Aynı şekilde Travis Barker da dördüncü kez baba olacak. Onun da eski eşi Shanna Moakle’dan üç tane çocuğu var.

Kardashian’ın doğumuna az bir süre kalaysa hazırlıklar yapılmaya devam ediliyor. Gösteriş sevgileriyle tüm dünyada fenomen olan Kardashianlar geçtiğimiz günlerde partiye katılanların Mickey Mouse kulaklı taçlar taktığı bir bebek partisi verdi.

Partideki en önemli detaysa Travis Barker’ın kısa bir süre önce koronavirüse yakalanmış olması. Partide Kourtney Kardashian da bu yüzden maskeliydi.

İkiliyi sosyal medyada gündem yapansa parti sonrası paylaşılan görüntüler oldu. Covid’i yenip yenmediği bile belli olmayan Travis Barker’ın karnı burnunda hamile olan karısıyla dudak dudağa poz vermesi sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerine neden oldu.

Hamileliğinin başından beri gösteriş yapmakla suçlanan Kourtney Kardashian da gelen eleştiriler üzerine fotoğrafları yoruma kapattı.

Koronavirüsken öpüşelim, gündem olur diye düşündülerse bilemiyoruz tabii… Siz ne dersiniz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx